ERTUNÇ ÖZCAN

PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

01.Neler Yapıyoruz
ertunç özcan

dünya genelinde

Yıldan Fazla Tecrübe İle
0

Hizmet Vermektedir

Ülkede
0

ANAHTAR TESLİM HASTANE

Fazla
0 +

ÜRÜNE

Gün Aralıksız
0

TEKNİK DESTEK HİZMETİ SUNMAKTADIR.

Videoyu oynat
02. ERTUNÇ ÖZCAN

Türkiye’nin tıbbi cihaz üretim öncülerinden olan

ERTUNÇ ÖZCAN İthalat ve Mümessillik ünvanı ile 1968 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yoğun bakım üniteleri, simülasyon merkezleri, acil servis üniteleri, ameliyathane- anestezi cihazları, yoğun bakım – sterilizasyon hizmet servisi ve anahtar teslim hastane projelerinde çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

03. Şubelerimiz

Genel Merkez

Şirketimizin genel merkezi ve merkez teknik servisi Ankara olup, İstanbul, İzmir, Antalya ve Gaziantep şehirlerinde kendi şubeleri ve teknik servis ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm Türkiye’ye yayılmış yetkili bayileri ve proje ortakları ile hizmet vermektedir.

AR-GE ÖDÜLÜ

2003 yılında Teknopark bünyesinde kurulan Ar-Ge merkezimizle beraber 2017 yılında fabrika bünyesinde kurulan Ar-Ge Tasarım merkezimiz Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından AR-GE Tasarım Merkezi olarak belgelendirilmiş olup, 2019 yılında Ankara Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu 55. Yıl Ödül Töreni’nde firmamız, AR-GE Merkezi Ödülüne layık görülmüştür.Yapılan Ar-Ge faaliyetlerinde Üniversite-Sanayi işbirlikleri kapsamında ülkemizin teknoloji ve sağlık alanında faaliyet gösteren en iyi üniversitelerle çalışmalar yürütülmekte olup ilgili konularda üniversitelerimizin akademik kadrolarıyla da tıbbi teknoloji geliştirme evrelerinde ortak çalışmalarda bulunulmaktadır. Bu çalışmaların ilk evresini Design Turkey tarafından verilen 2 ödülle kanıtlamıştır. 112 Acil servisler, üniversiteler ve eğitim araştırma hastanelerinin simülasyon eğitim merkezlerine sağladığı ürünler ile, doktor, hemşire ve tıp öğrencilerinin eğitimlerine destek olmaktadır.

AR-Ge Ödülü

Kuruluş ve İlkeler

Güçlü Ekip

1968'den bugüne her gün büyüyerek ve güçlenerek
ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunuyoruz.

İstihdam

Amacımız gelişmeyi ve geliştirmeyi kendine ilke edinmiş istihdamı ve çalışanlarımızın etkinliği,
mutluluğu ve başarılarının devamını sağlamaktır..

Kalite Standartlarımız

Üretimlerimiz ISO 9001:2008
ve ISO 13485:2003 Standartlarında uygulanmaktadır.

Güvenlikli

Fabrikamızda Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilen Tesis Güvenlik Belgesi mevcuttur.

Videoyu oynat
ERTUNÇ ÖZCAN

Ürünlerimizin Kısa Tanıtımı

DNA’mızın bir parçası ve varlığımızın temelini oluşturan değerlerimiz bizlere yol gösterir ve davranışlarımızı belirleyen inançlara dönüşür.
ERTUNÇ ÖZCAN olarak dünyanın farklı coğrafyalarına yayılmış yüzden fazla ülkede, yüz binlerce insanın hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

ERTUNÇ ÖZCAN